Bulgaaria ime

Bulgaarias on üks poppmuusikastaar, kel nimeks Lili Ivanova. Ta on kohutavalt kuulus ja on seda olnud väga kaua aega. Väga-väga-väga kaua aega, sest ta ametlikuks vanuseks on 78 ehkki kurjad keeled räägivad, et ehk on ta tegelikult nõksa vanemgi. Hääl on tal hea, ta on avaldanud 35 albumit ning järgmisel aastal läheb ta Euroopa tuurile. Mõtlete, et tegu on ontliku vanaemakesega, kes laval leelotab?

Ma kahtlustan, et ta käib igal täiskuuööl kusagil süngel ristteel ning ohverdab kuradile süüta lapsukesi ja pandakarusid, sest isegi videotöötlusel ja meigikunstil on omad piirid.

Lõpetuseks aga üks minu viimase aja lemmikumaid lugusid. Grööni keelt tahaks täitsa kunagi õppida proovida, sest see kõlab oma pehmete häälikutega nii veidralt ja armsalt.

5 comments

 1. Reelika

  Pole võimalik et 78 aastane! Mingi kahtlane värk tõesti…järsku on tulnukas😁

  • Rohelohe

   Vot selle peale, et tegu võiks olla tulnukaga, ma ei tulnudki. Või ehk on ta hoopis Nõukogude Liidu teadlaste salajane eksperiment? Android?

 2. Manjana

  Ma kutsun selle näoga naisi Donatella Versacedeks. Ehk naised, kes on nii palju iluoppe teinud, et on ühte nägu läinud. Kuid Donatella on “kõigest” 62 ja näeb palju koledam välja kui see naine. Kuid jah, ta ei ohverda mitte pandakarusid vaid teeb suures koguses iluoppe ja sel videol on peal tugev filter, mida kasutatakse näo sildamaks muutmiseks.

  Kuid see, et tal nii hea hääl on küll ime, sest vananedes muutub inimeste hääl kehvemaks.

  • Rohelohe

   Usutavasti on sul õigus, mis mind ainult rõõmustab, sest noid pandasid pole siin ilmas nii palju, et neid säherdusteks asjadeks raisata. Hääle puhul on tegelikult ka alati võimalus, et seda lindistamisjärgselt tuunitakse. Ja mitte vähem, kui lugupeetud maadami nägu.

 3. Pingback: Donatella Versacet tunnete, ehk kuidas suur raha koledaks teeb | Manjana blogib

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s