Kogunemine

Teate, mis mulle Merkeli juures meeldib? Ta paistab igasugustelt piltidelt silma, sest tema ümber on enamasti hulganisti tumedates ülikondades mehi, aga tema kannab erksavärvilist jakki. Õige ka, kui sa pisike naine oled, tuleb värvide abil silma torgata.

Mul õnnestus hommikul bussiga linna liikudes näha suuremat sorti sebimist Hiltoni hotelli juures ning kui ma bussipeatusest Viru keskuse poole lonkisin, sõitsid väikese vahega minust mööda Tšehhi ja Slovakkia riigipead. Raekojaplatsil oli ka väikest mõõtu politsei ja tumedatesse ülikondadesse rõivastatud meesolevuste laulupidu. Huvitav kas riigipeade saabumisjärjekord ka midagi näitab? Et kõige VIPimad tulevad näiteks viimasena, et nad kauem magada saaks ega liialt väikejuttu ajama peaks?

Macron meeldib mulle muidugi ka (ja mitte vaid seetõttu, et tal maitsva küpsetise nimi on). Kas pole nunnu, et ta saabus Katlasse jalgsi? Kõik tulid vilkurite sähvides ja see mees lihtsalt lonkis kohale. Kohe näha, et mõistis väikese turvalise põhjamaa biiti – pole siin vaja midagi viiu-viiutada ja kohalikke häirida. Pistis ilmselt hommikusöögiks Kerstilt saadud mett ja saia ning jalutas siis päikesepaistes koosolekule. Mõistlik kah, niigi peab ju terve päeva siseruumides istuma ja õhtul jälle lendama (või läheb ehk Theresa ja Jüriga koos Stingi kuulama?).

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s