Asparuh

Jõudsin ühes tükis Bulgaariasse ja ainus, mida tahaks Wizzairile ette heita, on nende omapärane soov näha pardakaarti ka vahetult pärast lennukile astumist. Olgu, lisaks ka see, et nende äpp väitis, et ma pean pardakaardi siiski välja printima. Palusin Boheemil seda teha ning pistsin selle kotti, aga tegelikult sai mobiiliga hakkama. Samas, Sofias vist ei saa, sest Wizz maandub vanasse ja eriti peldiklikku terminali.

Sofias tervitasid mind lisaks N.-ile ka Arheoloog ja Šokohoolik, sest nad kõik olid eelneval päeval Sofias pulmas käinud ning N. oli lubanud nad Plovdivisse tagasi tuua. Lobisedes möödus sõit kiirelt, sõime N.-i vanemate ja õepojaga kerge õhtueine ning mina tutvusin Asparuhiga. Ei, mitte tolle ajaloolise isendi vaid kassikujulisega. Tõsi, suurema osa ajast kutsutakse teda Puhhiks ning tegu on väga noorukese ning püsimatu loomaga. Ma ütleks, et ei püsi pudeliski paigal, aga vähemalt seal ämbris istus ta küll päris rahulolevalt.

puhh

Ämbri abil käib kassi kaalumine. Juhuks kui kellelgi küsimus tekkis. Hetkel kaalub Puhh nõksa üle kahe kilo ja on minu meelest nii tilluke, aga Bulgaaria kasside suurust arvestades ta vaevalt palju üle kolme kilo kaaluma hakkab.

Advertisements

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s