Maapealne põrgu…

… on aga see, kui sa istud lõõskava päikese all konditsioneerita autos ning ootad, et inimesed kasutaks “kiss & fly” rada sihipäraselt…

Mingi tegelane pakib üliaegaselt oma peret autost välja, kõik on vaja korduvalt läbi musitada, sest kes teab, kuna jälle näeb, eks. Siis on vaja kõik auto erinevad osad veel korra läbi käia, et ehk on midagi veel maha jäänud ning hoolimata sellest, et just tema auto on põhjustanud kiirteele välja ulatuva ummiku ja päris mitmed juba signaalitavad, tuleb tal pere veel korra läbi musitada ja lapsukesega mängida.

Tüüp sõidab minema (N. on selleks ajaks juba ammu autost lahkunud, sest ma ootasin kogu selle aja tegelikult otse terminali ees, minu ja tolle tüübi vahel oli ehk kuus autot). Saba liigub kümme meetrit, siis tõmbab keegi ees pidurit ja hakkab oma peret välja pakkima. Mida kuradit!? Sa istusid oma perega kogu selle aja autos, kui too teine vend otse su ees oma peret autost välja pakkis ja sa ei võinud samal ajal oma peret autost välja kupatada?

Saba liigub edasi. Otse terminali ukse ees on vari ja seal on näha suurte kompsudega inimesi, kes viipavad kaugematele autodele. Tahaks nende pihta karjuda (aga ma ei ei tee seda, sest ma annan parem gaasi), sest kas nad ei võiks oma kabujalakesed kõhu alt välja võtta ja auto juurde kõndida. Miks peab auto sinuni jõudma ja siis ummiku tekitama?

Keeran lennujaama eest välja, kui tüüp minu ees pidurdab ja väga ebaloogilises kohas seisma jääb. Aa, tema sõbrad on siin. Selmet sõita veidi edasi ja korraks parkida, tuleb jääda keset teed seisma, takistada kahe sõiduraja liikumine ja siis minu vägagi tigeda näoilme suunas “oi, no mis ma ikka teha saan” stiilis õlgu kehitada.

Kõige tipuks on keegi kuri inimene loonud lennujaama ja Meyrini vahele maailma kõige ärritavama valgusfoorisüsteemi, mis ei luba lennujaama poolt tulles rohelist lainet. Võtad kohalt ja jääd sajakonna meetri pärast seisma, võtad kohalt ja jääd sajakonna meetri pärast seisma.

Söön tänase päeva kolmandat pisikest jäätisetopsi. Tuleb vist homme minna ja NOZi külmik neist itaalia maiustest tühjaks osta. I-me-li-ne!

Advertisements

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s