Maailmas on liiga palju müra!

Mul on tunne, et ma peaks algatama uue heategevusfondi, mis koguks raha puudust kannatavatele muusikasõpradele, kes ilmselgelt ei suuda oma iPhone’i igakuise järelmaksu kõrvalt piisavalt raha kokku kraapida, et endale kõrvaklapid muretseda (ehkki, kas telefoniga need mitte kaasa tule?).

Probleem on tõsine, seltsimehed kodanikud!

Tõsisemalt rääkides aga, siis miks inimesed kõnnivad tänaval, endal muusika telefonist taustaks mängimas? Kas ilma muusikataktita ei tule meelde kõndida? Või hingata? Ja miks seda muusikat kõrvaklappidega kuulata ei võiks (eriti kui üksi kõnnitakse)? See annaks hoopis parema muusikaelamuse, sest telefonide kõlarid ei ole eriti head. Või on tegu hoopiski ettevaatlike kodanikega, kes ei taha kogemata näiteks auto või rongi alla jääda ja seega põhimõtteliselt klappe ei kasuta?

Kuulaks nad, kurat, siis vähemalt head muusikat! Kui mu veel korra keegi aknast mööda kõnnib, krõbisev prantsusekeelne räpp või viimane autotuunitud kolehitt telefonist plärisemas, siis ma ässitan neile Franzu kallale!

2 comments

  1. Nell

    Kahe käega nõus. Igasugu kaasaskantavate muusikamängijate mõte peakski ju olema see, et saab igal pool oma lemmikmuusikat kuulata. Miks ma siis riidepoes ringi liikudes pean kuulama miski piiga lemmikhitte, kuna tema meelest on OK telefon käes muusikat mängimas ringi patseerida.
    Aga tuleb vist tänulik olla, et nad vaid kõrvaklappe ignoreerivad, mitte pole telefoniga hoopis kõlarit ühendanud….

    • Rohelohe

      See võiks samas päris lõbus välja näha kui keegi mööda tänavat ringi kõnniks, endal suured kõlarid käruga järel :D

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s