Külmad varbad

Täna soovin ma teiega jagada üht väga olulist avastust. Nimelt ei kaitse vihmavari mitte vaid vihma ja lörtsi vaid ka linnusita eest. Mu vihmavarju vaadates, oleks ma täna vist napilt kellegi kõhulahtisusega pihta saanud.

Keelekursuse esimesed kaks päeva on möödas ja hetkel on kolelihtne, sest esiteks ma veidi neid asju tean ja teiseks on tempo jubedalt aeglane. Mu kaasõppurid (poolakas ja türklane) näivad ka kõige lihtsamate asjadega tõsiselt hädas olevat. Nojah, mis siis ikka. Mina märkasin täna rõõmuga, et ehkki ma keelt kohe üldse ei valda, ei ole mul siin suhtlusblokki. Kasutan oma paari väljendit ja sõnu, mis meelde tulevad ja üritan hakkama saada. Ei anna kohe alla. See kunagine saksa keele rääkimise hirmust ülesaamine teeb nüüd ilmselt prantsuse keele prussimise lihtsamaks. No loodame, eks.

Muide, Genfis oli täna ühel inimesel riietuserror. Õues umbes +1 kraadi, naisel mantel üll ja jalas lahtise ninaotsaga poolsaapad (!!!!!!). Kes üldse tuleb selle peale, et lahtise ninaotsaga poolsaapaid toota? Ja miks keegi neid ostab? Varbad külmuvad ju ära!

2 comments

  1. dresdenhousewife

    Haha. Mul on mälestused Manchesterist (äkki 2008, 2009?), kus olin sügisel, õues +14, mis tundub päris okei, aga jõle vihmane ja niiiiiii niiiiiiske ja kõle ja väkk, mul sada vatti seljas ja ikka paha… ja siis kõik kohalikud käisid selliste kunksmoorikingade või rihmikute (!!!) ja lahtiste hõlmadega ja mütsid olid seal linnas vist üldse seadusega keelatud… Brrr. Ju ma olin siis juba vana :D

    • Rohelohe

      Inglased on üldse veidi imelikud kui asi riietesse puutub. Mu oli kunagi üks inglasest kolleeg, kes kandis esmalt üüratul hulgal meiki (mõtle algajale 13-aastasele meikijale) ja kohati riigiasutusse mitte just kõige sobivamaid riideid. Inglastel on selle maitsega nagu vahel kehvasti…

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s