Väikesed töövõidud

Saingi keemilises käidud! Kui ma kõigest õigesti aru sain, läheb kahe mantli puhastamine mulle 22 eurot maksma ja kätte saan ma nad nädala pärast. Õnneks oli seda asutust pidav daam sõbralik ja kirjutas numbrid mulle paberile ja näitas kalendril õiget päeva, muidu poleks ma muidugi millestki aru saanud.

Väike rõõm igas päevas.

Ühtlasi julgen ma nüüd öelda, et põhimõtteliselt on esimene ja kolmas korrus valmis. Kelder ka. Asju on puudu ja asju on üle (siia korterisse jäeti kola, mida me ei taha), aga hakkab looma. Kontori käsile võtmiseks tuleb aga esmalt Boheemiga rääkida, sest ma olen sinna ladustanud kõik need asjad, mida me ei vaja ja ma tahaks need nüüd tema garaaži ära panna. Las siis ise vaatab, mida ta nendega teeb.

Kõlab nagu meil oleks mingi üüratu korter… Tegelikult olen ma lihtsalt aeglane ning mulle meeldib asju läbi mõelda. Lisaks tuleb mul paralleelselt ka n-ö päris tööd teha ning nädalavahetusel me matkasime, seega reaalselt polegi ma koristamisele ja korrastamisele nii palju aega kulutanud.

Tegelikult peaks veidi mõõtma ja nimekirja tegema. Mul on näiteks kardinaid vaja. Siin on igas toas kardinad (kolmandal korrusel pole, seal on katuseaknad), aga need on enamasti koledad räbalad. Lisaks lohisevad need kõik mööda maad ning ehkki see võib väga romantiline tunduda, arvab Franz, et need on seal temale lesimiseks pandud. Kontorisse on tugitoole vaja ja mulle suuremat töölauda. Kolmanda korruse lesilasse on vaja midagi, mille peal lesida…

Huh, ma lähen söön parem ühe küpsise.

Pagan, aknad tuleb ära pesta. Kuidas neid kõrgel asuvaid katuseaknaid pesta saab? Katuselt?

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s