“See on sokulaadiga”

Käisin kinos “Novembrit” vaatamas. Ma lugesin toda “Rehepappi” väga ammu ja siis ta mulle väga ei meeldinud ning ma temast ka suurt midagi ei mäleta. Film oli tore. Veidi ülepingutatult kunstiline, aga siiski tore. Raamatu peaks aga ikkagi uuesti läbi lugema, sest mul jäid mõned kohad arusaamatuks.

Ajastule mitteomasena oli seal ühe krati juures kasutatud vanamoodsat jalgrattasadulat. Sellist, mida enne 20. sajandit ilmsesti ei eksisteerinud. Natuke riivas silma. Kui see just taotluslik ei olnud…

CC Plazale peaks aga leebe sõimukirja saatma, sest seanss pidi hakkama kell 12, aga kell 12:15 oli ekraan jätkuvalt pime ning mängiti jõletut tümmi. Lõpuks avastas üks kaaskinoline saali ukse tagant (!) ühe töötaja, kes siis saali loivas ja teatas, et film hilineb. Ära sa märgi. Läks veel viis minutit, siis mängiti ligi 10 minutit reklaame (!!) ja lõpuks saigi filmi juurde asuda. Tehnilisi viperusi ikka juhtub, aga siis võiks keegi seda kohe ütlema tulla ja reklaamid võiks ehk ka viisakusest näitamata jätta ehkki ilmselt näidati neid meile lihtsalt veidi vähem. Kõigest 3-4 filmireklaami, tavaliselt on neid vist rohkem. Või ei?

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s