Rändlärakas

Tähendab, mitte et rändrahnudel midagi viga oleks või et siit lahedaid lugusid ning üritusi välja mõelda ei saaks, aga need “rahnud”… See ei ole rändrahn, see on mingi suvaline lärakas. Oleks ma rändrahn, ma vihastaks. Krt, teinud siis Minecrafti stiilis pikselrahnu või midagi!

Ah et mis lugusid ja üritusi? Näiteks:

  1. Rändrahnud on tegelikult igiammu Eestisse emigreerunud trollid, kes ainult oma õiget hetke ootavad, et oma teemanthammaste särades naeratada. Tõsi, võib tuua kaasa plagiaadisüüdistuse Pratchetti pärijatelt, aga no Suurbritannia ajakirjanduses oleks tähelepanu tagatud.
  2. Ahsoo, asja algatas Eesti Toiduainetööstuse Liit. Näe, siis võib ju päkapikuleivast ka rääkida. Saaks veel ühe plagiaadisüüdistuse ja palju meediatähelepanu.
  3. Võiks Rolling Stonesi liikmetele e-residentsust pakkuda suure meediakära saatel. Või siis Queens of Stone Age’ile, kes ühtlasi stoner rokki viljelevad.
  4. Korraldada Guinessi rekordite raamatusse sobiv avalik kivi, paber, käärid mängu mängimine. Võitja saab auhinnaks rändrahnu vähendatud koopia.
  5. Jürto Eesti maskotiks!

Arvega saab tasuda küll. Aitäh!

Ja ausalt, ma tõesti arvan, et idee on põnev ning kui ma kunagi midagi sellist tegema hakkan, kus ma neid fonte jmt kasutada saan, siis ma teen seda rõõmuga, aga need lärakad… No kuidas sa neid mõistlikult kasutada saad?

Olgu, ma peaks enne ilmselt terve selle “tööriistakasti” läbi lehitsema ja siis kobisema, aga no esmane emotsioon tuleb ju kohe internetti paisata. On meil siin 21. sajand või mitte?

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s