Kui Kati ilma karuta

Noppisime eile ühe bulgaarlastest paari auto peale ning läksime loomaaeda. Siia Braunschweigi omasse, et see lõpuks ära näha ja veenduda, kas tõesti peab paika see, et Lõvilinna loomaaias polegi lõvi. Etteruttavalt tuleb öelda, et nii see on, aga see-eest on neil tiiger, kelle nimi on Jelzin. Noh, tiigreid on tegelikult kaks, aga teise nimi ei jäänud mulle meelde.

Loomaaed ise on väike, aga väga armas. Ütleks ta kohta isegi pigem lasteloomaaed, sest paljudes kohtades võis loomi sööta ja ohutumaid loomi näppida. Kaameleid näiteks või eesleid või pesukarusid.

veel-veidi-syya

Olgu, pesukarusid otseselt näppida ei saanud, aga et neid oli lubatud sööta, siis ootasid nad iga külastaja käest midagi head ja olid valmis sul rõõmuga käest kinni haarama. Jubedalt paksud olid nad muidugi ka, mis ainult lisas situatsioonikomöödiat kui mul hiljem näha õnnestus, kuidas paksud pesukarud puu otsast laskusid, sest keegi vehkis maapähklitega. Nõtked ja nobedad oravad pole nad mitte.

Ilusasti on see loomaaed kujundatud ka. Mõnusad sopikesed, samblastunud katused ja omapärased majakesed. Isegi merisigadel olid oma pisikesed majakesed.

meriseamaja

Kena koht, soovitan külastada kui Braunschweigi satute ja midagi teha pole. Linnasüdamest asub ta küll üriski kaugel, aga autoga on täiesti külastatav. Ilmselt mingi ühistranspordiga ka.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s