Kukeseenejäätis

Käisin just Kallastes laadal. Jeerum kui häid asju seal müüakse. Suitsuangerjat, erinevaid suitsulihasid, ülimõnusaid (ja kohati väga rasvaseid) pirukaid, moose ja mett, leiba ja karaskit, sõira nii Eestist kui Lätist. Lätlasi oli üldse kuidagi palju ja see on positiivne, eriti kui kas tänu sellele või tänu rangetele orgunnijatele oli Hiina kräpi osakaal väga väike ja see, mis oli, oli kuhugi tagumisse äärde ära peidetud. Oh ja need kaltsuvaibad ja lambanahad ja igat sorti käsitöö. Mm, kahju, et pagasisse vaid 20 kilo mahub ja sellest enamus on mul juba erinevatele seenehoidistele broneeritud.

Üks väga entusiastlik jäätisemees müüs jäätist. Või no õigemini sorbetti. Musta kukeseene jäätis, mis tehtud kasemahlast, on väga magus ja veidi veider. Olevat laada kõige popim jäätis senini, sest no nentigem, keda ei intrigeeriks kukeseenejäätis? Samas ta mind nii palju ei vaimustanud, et ma teda teist korda ostaks.

Leidlikud saadanad need eestlased.

2 comments

  1. Nell

    Ma arvan, et kukeseenejäätist ei peagi teist korda tahtma. Kaupmehele piisab heaks müügiks ka sellest kui kasvõi 1/10 laadarahvast kraami maitseb või huvi tunneb. Ja järgmisel laadal on juba uus uudishimulik publik… :D

    • Rohelohe

      Täpselt! Lisaks oli tegu väga osava ja jutuka müügimehega, seega ta oleks võinud jäätise pähe purustatud jääd müüa, ma oleks ikka ostnud :)

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s