Nõuanne mustlastele

Pärnu üllatas mind ja ikka positiivselt. Ma pole selle linna vastu kunagi suurt huvi tundnud. Ma ei ole siin lapsema suvitamas käinud ja mul puuduvad suuresti mälestused ning seosed meie kalli kuurortlinnaga. Pärast bussi pealt maha astumist oli mul eile veidi aega, sest Tikker pidi mu peale noppima, aga tal läks tulekuga veidi aega. Lonkisin veidi mööda Rüütli tänavat. Uued kohvikud, mõnus sumin. Jaa, Pärnu võiks mulle meeldima hakata küll. Siin on hinge. Vähemalt suvel.

Ja siis kohtasin ma mustlast, kes kõnetas mind: “Proua, ma ennustan teile.” Ei, aitäh. See on tõsine möödalask. Kutsuda oma võimalikku klienti prouaks kui ta pole ilmselgelt kõrges vanuses. Mitte et ma oleks lubanud tal endale ennustada kui ta oleks mind universumi kuningannaks ja kõige geniaalsemaks inimeseks kutsunud.

Kohtusin ka oma blogilugejaga või siis mina kohtusin blogipidajaga. Kuidas võtta, eks. See oli mulle teine kord tutvuda kellegagi, keda ma enne blogi ei tundnud ja kellega on blogide kaudu tuttavaks saadud (siin kohal tervitused Dresdenisse!). Internetituttavatega on ennegi kohtutud (khm, N., khm). Oli napp, aga tore kohtumine. Senine statistika ütleb, et inimesed on päriselus oma blogide nägu. Aga mu statistika põhineb ka kahel kohtumisel, eks. Tikrit tean ma juba blogieelsetest aegadest. Suisa tema blogi eelsest ajast.

Ja nüüd kiire Tartus käik, millele järgneb veidi pikem Peipsiääre puhkus. Räägiti mingist lähedalasuvast sibulalaadast, kuhu mind laupäeval viiakse. Mingem vooluga kaasa, vool viib vahel headesse kohtadesse. Tunne Eestimaad 2016!

4 comments

 1. siil

  Ma isegi ei tea, mida ma ootasin, aga Sina küll oma blogi nägu ei olnud. Kerge dissonants tekkis :) Meeldiv kohtuda sellegipoolest, teinekord pikemalt ja lastetumalt, palun.

  • Rohelohe

   Huvitav, ma tahaks kohe selle peale teada, mis nägu sa ette kujutasid :) Ma laenasin Tikrilt raamatut, seega ma ehk toimetan selle sulle enne kui ma ära lendan. Saab rahulikumalt vestelda.

 2. Pikajuukseline Ema

  Ma mäletan, kuidas mulle Tartu bussijaamas mustlane ennustas, et ma saan varsti lapse! Noogutasin rõõmsalt, vastasin, et ma tean ja läksin õelapse bussile vastu.

  • Rohelohe

   Heh, meid N.-iga kõnetas kord Bulgaarias mustlane, kes peale kella küsimist teatas, et üht meist kahest ootab pikk reis ees. Ma ei jõudnud ära naerda, sest no kui su ees seisab ilmselgelt väljamaalase väljanägemisega inimene, pole vist väga raske eeldada, et ta ka ehk koju tagasi läheb.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s