Hõissassa ja kast õlut

Meid kutsuti täna õhtuks ühe N.-i kolleegi sünnipäevale ning me võtsime vastu otsuse kinkida noormehele veidi eksootilist õlut. N. tuli just autoga Bulgaariast ning ta ostis põnevusi kaasa. Minu peale jäi välja mõelda, kuidas need joogid ära pakendada, sest lihtsalt kotiga üle anda oleks mõneti niru.

Mul polnud enne tänast sellele eriti mahti mõelda ning nagu ikka, tulevad parimad ideed viimasel hetkel. Ma koristasin parasjagu kööki ning tõstsin viimased kartulid kastist välja. Ei, meil ei ole köögis kartulikasti, ma lihtsalt panin need kartulid võrguga ühe mandariinikasti sisse, et neid kusagil paremini hoida. Ma ei tea, miks ma paar mandariinikasti talvel alles jätsin. Ma tõesti ei tea. Aga hea, et jätsin!

kast1

Esialgne katse näitas, et purgid mahuvad väga kenasti kasti, aga kast ise näeb niru välja. Kataks selle ehk minu sukakohvri meisterdamisest üle jäänud kangaga?

kast2

Piisas täpselt ning et ma õmmelda ei oska ning seega käin kangaga ringi nagu mingi loll, lõikasin ma kangast lihtsalt ühe suure ristküliku välja, kleepisin ta külgedelt kasti külge, avastasin, et nurkade juures jääb kangast üle (ma ju ütlesin, et loll), voltisin-kleepisin selle kuidagi kasti peale, lõikasin põhja jaoks sobiva kangatüki, “palistasin” selle liimipüstoliga ära ning kleepisin sisse.

kast3

Ühe nurga juurde kleepisin (ilmselt) Lindti šokolaadijäneselt pärit kellukese. Miks? Võimalikke vastusevariante on kaks:

a) sünnipäevalaps on kontori kloun, seega see sobiks temaatiliselt väga hästi
b) ma ajasin seda nurka kleepides liimi kangale ja ma pidin selle laigu millegiga kinni katma

Tõele au andes on mõlemad vastusevariandid ka õiged :)

kast4

Lillede asemel viin ma ühe klaasi, mille ma eile Oxfamist leidsin. Ei mina tea, kas kolleeg jalkafänn on, aga ta on noor sakslasest mees, seega tõenäosus on kindlasti minu poolel.

kast5

One comment

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s