Maias ööloom

Kuidagi läks nii, et ma olen paari päevaga taasomandanud oma tudengiaja unetsükli. Või töötsükli. See seisneb selles, et ma muutun õhtul peale üheksat aktiivseks ja toimetan kuni umbes kaheni ning siis magan hommikul kaua. Ma olen öösiti pagana produktiivne!

Näiteks olen ma teinud tõlketöid, sortinud oma õppematerjale ja kirju ning endale saksa keele grammatika meelespearaamatu loonud. Natuke olen lugenud ka.

Asja negatiivne külg on, et ma ei saa enam mustrist välja. Proovisin eile varem magama minna. Noh, nii kesköö paiku. Lugesin veidi ja siis kustutasin tule, et uinuda. Tiksusin paar tundi ühelt küljelt teisele pöörates ja endale sisendades: “Jää nüüd ometigi magama!” Kuulasin, kuidas Franz köögis söömas käis. Ta päeval enam ei söö, sest liiga palav on kogu aeg.

Produktiivsusest veel rääkides. Eile õhtul voltisin ma karbikesi, sest ma lähen täna N.-i kolleegi sünnipäevale ning mul oli kahte karpi vaja. Kahte ilusat karpi.

J-kingitus.jpg

Sünnipäevalaps on minusugune maiasmokk ja seega ma otsustasin talle kommikarbid teha. Algselt oli plaan üks karp teha, aga et see tuli pisike, tegin teise veel. Täidetud on karbid tema jaoks tundmatute kommidega – lätakate sefiir šokolaadis, venkude Aljonka ja halvaakommid, sommide Marianne. Marianne kommid olid mul kapis olemas, muu kraami sain vene poest.

Oh kui värsked need halvaa kommid ja sefiir on. Mmm… Ma… Ma pean ju ikka üle kontrollima… Et kas ikka kõlbab kinkida… Ja no ega ma mõlkis sefiiri karpi panna saa, eks… Ja üleüldse… Ärge vaadake mind nii sellise näoga!

Nuuksatab ja sööb veel ühe šokolaadikattega sefiiri

Sefiir šokolaadis on parim asi,  mis Lätist eales tulnud on. Ausalt!

Oi, vaadake, Franz!

Franz-aias

Kuidas internetis inimeste tähelepanu millegist eemale juhtida – näita kasse.

Sööb kiirelt veel ühe sefiir šokolaadis. Enne kui keegi märkab.

4 comments

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s