Kutsuge mind Öökullidaamiks

Mul on öökullidega kleit ja tõele au andes on mulle öökullid alati meeldinud. Juba ammu enne seda kui nad popiks said (algupärane hipster siin). Öökullid, siilid, tuletornid. Mõned asjad veel.

N. tuli Bulgaariast tagasi ja pistis mulle pihku mu jõulusünnipäevakingituse, mille üks element oli öökullikujuline pisike nahast kott. Olevat koos Väikese Makedoonlasega seda mulle valimas käinud. Ulatas seejärel oma vanemate saadetud kingituse, kust koorus kõige muu hulgas välja käekett, mida kaunistas öökull. Nonoh.

Jõuan Eestisse, käin õel külas ning too ulatab mulle kingituse. Olevat Disainiturult midagi ägedat leidnud ja ma olevat kohe mõttesse tulnud. Heegeldatud öökulliga pross. Huuu.

Lähen vanemate juurde tagasi, näitan emale prossi ja talle meenub, et ta tõi mulle Peruust laualina (ma tellisin). Toob selle välja ja osutab laualina kaunistavatele öökullidele. Hehee.

Saan nüüd oma mõned Iitala öökullidega nõud öökullidega laualinale panna, samal ajal kui ma oma öökullikujulisest kotist öökulliga prossi õngitsen, et see omu öökulliga käeketi helkides oma öökullidega kleidile kinnitada. Uhhuu!

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s