Tuisk ja seenekotlett

Milline imeline ilm siin Tallinnas on! Oi kuidas mulle talv meeldib! Käisime just suvekodus (hehehee) lund rookimas (rõdul oli seda pool meetrit), tihastele-vintidele süüa panemas ja külmunud Jägala juga imetlemas. Mõnus!

Reis Tallinnasse oli pikk ja igav (neli ja pool tundi Frankfurdi lennujaamas), aga ma jõudsin selle aja jooksul lõpuks ometi oma esimese saksakeelse raamatu läbi lugeda. Kui esimesed 200 lehte võttis mul ligi 2 kuud, siis viimases 150 lehte läks umbes nelja tunniga. Ilmselgelt kättevõtmise asi ning keelt mõistsin ma lõpuks juba nii hästi, et täiesti arusaamatuid lõike ei olnud.

Muide, kes Saksamaal mõnes suuremas lennujaamas pikalt passima peab ning kes satub terminali, kust lendab Lufthansa, siis katsuge leida Lufthansa puhkenurgakesi. Muidu nagu tavaline istumisala ikka, aga suure ajalehevaliku ja kohvimasinaga (Frankfurdis ja Münchenis on kindlasti olemas). Tasuta kuum jook on lennujaamades väga teretulnud nähtus. Mina haarasin endale International New York Timesi ja Die Welti. Viimasest üritan end Eestis olles läbi närida. Osaliselt vähemalt. Optimistlikult arvan.

Nii, seenekotletid ootavad. Mmm…

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s