Tegel, Tegel, Tegel

Mulle ei meeldi Berliini Tegeli lennujaam. Kohe üldse ei meeldi. Eriti ei meeldi mulle sinna autoga sõita.

Käisin eile õhtul N.-i Tegelist ära toomas ja mul võttis kolm katset, et parklasse jõuda. Vaadake, Tegel on hästi ebaloogiline lennujaam, eriti kui sinna esimest korda autoga minna. Järgmine kord on kindlasti juba kergem.

Lennujaama leidsin Jamesi abil ilusasti üles, aga James suunas mind mööda kaldteed peasissekäigu ette, kust parklasse ei saa. Sõitsin siis teistpidi mööda kaldteed alla ning et ma olin Jamesi juba kinni lülitanud, suutsin ma esimesest tagasipöördekohast mööda sõita. Järgmises kohas, kus sai teha vasakpööret, ei tohtinud teha tagasipööret. James tagasi sisse, suure tiiruga Tegelisse tagasi, Jamesi juhiste järgi mingist muust kaldteest üles ja mida paganat… Kuhu ma nüüd sõidan? Kiiresti Jamesile uued juhised – lähim Tegeli parkla. James viis mu lennujaama taha…

Parkisin auto, valisin paljudest parklatest ühe, mis näis olevat see õige ning suundusin kolmandale katsele. Tegin jälle kusagil vale pöörde, millele järgnes ogar tiir ja lõpuks sai leitud ka õige tee. P1 parklasse ma siiski ei läinud, sest esimesena jäi ette P5 ehk kõige kaugem, aga et minu stressitase oli erakordselt kõrge ja ma ei soovinud neljandale katsele minna, keerasin sinna kiirelt sisse ja parkisin Sidruni ära. Puhh.

Järgmine kord ma siis tean, et kui James teatab: “Take sliproad right,” peab ta Tegelis siiski lihtsalt parempoolset sõidurida silmas. Mingit kaldteed seal küll ei ole.

Lõpp hea, kõik hea. Oleme kõik ühes tükis Braunschweigis, kohver, mis sisaldas igasuguseid põnevusi, on lahti pakitud ning tuleb vaid loota, et N.-i kimbutav viirus ei kavatse minu kerre üle kolida.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s