Soolaka mekiga

Ma ei tea, milline on teie suhe avaliku esinemisega, aga mina olen aastatega jõudnud sinna faasi, kus mulle pigem meeldib. Eriti kui teema, millest ma räägin, on mulle südamelähedane. Võiks isegi öelda, et ma naudin avalikku esinemist, kuniks keegi mind ei filmi (ja seda pärast vaatama sunni) ning, nagu täna avastatud, kui ma võin rääkida eesti või inglise keeles.

Saksa keeles ettekande tegemine oli täna kuidagi keeruline. Mitte ainult keele pärast, see on ometigi loogiline, vaid lihtsalt kuidagi närveldama ajas. Veider, inimesed ikka need samad, kellega juba kolm nädalat koos istutud ja siis tekib äkitselt see närviline võbelus, mille ma enda arvates minevikku jätnud olin. Kunagi ajas mul juba see südame pekslema kui ma teadsin, et koosolekul tuleb oma vastutusalast kahe lausega rääkida. Üldse mitte grupi ees seistes vaid lihtsalt ringlaua ümber istudes paar sõna öelda. Viimases töökohas tegin inglisekeelseid ettekandeid väga suurtele gruppidele ning ei saaks öelda, et pulss  end isegi veidi kõrgemale upitanud oleks. On see inimeseloom ikka üks eriskummaline elukas.

Nii täiesti suvaliselt viskan siia lõppu infokillu, et Kalevi soolaka karamelliga piimašokolaad on väga hea. Võitlen siin endaga, et ma N.-ile ka ikka paar ruutu jätaks. Mitte et ta magusast suurt hooliks, aga ma katsun siin väikestviisi hea inimene olla. Või midagi sellist.

2 comments

  1. dresdenhousewife

    Ohh. Meie kohalikul Starbucksil oli üleeelmine talv valikus Salted Caramel Latte, ma oleks võind jäädagi seda lürpima. Eelmine talv käisin ja küsisin iga kord, kui uue näoga teenindaja oli, ja absoluutselt kõik nad vaatasid mind värskete taldrikusilmadega, et misasiseeveelon. Nüüd tean, mis tuleb jõuluvana kinginimekirja lisada. Aitäh!

    • Rohelohe

      Sa tuletasid nüüd mulle meelde, et mul on seda kapis veel, sest N. ei söönud eile oma ruudukesi ära. Ma kahtlustan, et ma lähen ja söön need nüüd ära. Mõmm.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s