Teleka kasulikkusest

Vahel on televiisorikastist tõesti abi. Täna näiteks sain ma teada, et maailmas leidub kõrvitsahulle, kes kasvatavad hiigelkõrvitsaid, mille kaal võib ületada tonni. Maitse on neil ilmselt kehva, aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida.

N. üritas neljapäeval Bulgaariasse sõiduks pileteid osta. Kõik variandid olid veidi ebamugavad ja suuresti ka kohutavalt kallid, sest ega lennufirmad rumalad ole ning jõulude ajal reisijaid kooritakse korralikult. Ta oli Air Bulgaria piletid välja valinud ja üritanud neid osta, aga maksekeskkond nõudis krediitkaardi lisaturvakihti, mida N. oma kaartidel aktiveerinud ei ole. Frustratsioon!

Täna hommikul vaatasime CNNi pealt uudiseid ja silma jäi Air Serbia reklaam. Pole sellisest firmast varem kuulnudki! N. otsustas vaadata, kuhu nad lendavad ja mis on hinnad. Sa sinine sitikas! 200 euroga saab Berliinist läbi Belgradi Sofiasse ja tagasi. Ja ooteajad on lühikesed. Ja lennuajad on mõistlikud. Õnn ja rõõm! Siis selgus, et ka see maksekeskkond ei tunnista N.-i kaarte. Oeh. Logisin end korraks LHVsse sisse, et uurida, kas minu kaardil on mõni selline lisarakendus. Ei ole. No aga proovime ikka. Toimis!

Ennetamaks küsimusi selle kohta, mis jõulude ajal Franzust saab, siis vastus on, et midagi ei saa. Mina jään siia ja seda kahel põhjusel. Esiteks istus N. eelmisel aastal kassiga Klagenfurtis, et mina saaks jõuluks koju minna, seega on ainult aus kui sel aastal teen seda mina. Tõsi, me oleks ilmselt saanud kuidagi kombineerida ja Franzu mõneks päevaks Majahaldja hoolde jätta, aga seda takistab põhjus number kaks. Mu keelekursuse jõuluvaheaeg kestab 24. detsembrist 3. jaanuarini, mis teeb kombineerimise keerukaks, piletid üüratult kalliks ning ei jätaks mulle Eestis märkimisväärselt palju aega. Lisaks ei soovi ma 24. lennata ega ühtegi kursusepäeva vahele jätta. N. tuleb minu sünnipäevaks ja aastavahetuseks tagasi, seega ma ei näe kurvastamiseks põhjust. Teeme Franzuga koos piparkooke ja seapraadi, vahetame kingitusi, äkki tuleb isegi lumi maha.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s