Huikavad haned ja roostes uhmer

Kahe nädalaga polegi siin suurt midagi muutunud. Kass poeb ainult veelgi sagedamini sülle, sest ta on kas a) memmekas või b) tahab sooja keha juures olla. Miks ta radiaatori kõrvale asetatud padja ära põlgab, jääb mulle samas mõistetamatuks.

Toad on niisked ja köögis on toimunud esimene hallitustõrje N.-i poolt, mille käigus suutis ta puhastusvahendit (põhimõtteliselt kloor) pritsida mu malmist uhmrile, mis muideks roostetab. Peaks vist õlitama-kuumutama, aga samas tahaks uhmris kuivi maitseaineid purustada, seega see õli osa tekitab minus kahtlusi.

Väike niiskusmõõdik istus suurema osa oktoobrist 80% peal ning seda on ilmselgesti liiga palju. Proovin nüüd Majahaldja instruktsioone järgida ning iga paari tunni tagant tube tuulutada, sest aknaid ei tohi ei pidevalt lahti ega pidevalt kinni hoida. Kohutavalt hapnikuvaeseks läheb siin korteris küll kui kinniste akendega olla, nagu keldrisse ehitatud basseini ääres istuks. Veider koht see Braunschweig, ma kohe mitte ei mõista, miks siin linnakeses nii niiske on. Pesukuivati ostsime muide ka, juba septembris. Toimib väga mõnusasti ning et tegu on kondenseeriva masinaga, saime ta kööki seisma panna, sest masin ei vaja toruühendust. Ise tuleb veepaaki tühjendada.

Majatagust hekki on pügatud ning tagumiste naabrite puudelt hakkavad lehed langema. Palja peega ei tohi ilmselt enam kööki minna, paistab naabritele ehk ära. Ei, meil pole kombeks köögis palja tagumendiga ringi silgata. Lihtsalt kui mingil põhjusel tahaks, siis võiks see naabrites ebamugavust (või siis huvi) tekitada.

Õuest kostub rändlindude hüüdeid. Talv on tulekul.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s