Sõda, rahu ja vaarikamoos

Kaalusin just oma peaaegu pakitud kohvrit. 18,4 kilo. Lisaks Tartu ühest meeldivast vanu raamatuid müüvast poest leitud Tolstoi “Sõda ja rahu” kahele hiigelköitele, on sinna pressitud veel komme, moose (kreek, maasikas-rabarber, õun, ploom rummiga, mustikas), üks plastpudelis vanakas ning muud lõbusat. Hea, et ma sedapuhku raamatupoodides ogaraks ei läinud. Lisaks Tolstoile haarasin Apollo allahindluselt Tove Janssoni eluloo ning ongi kõik. Isegi toda Astrid Lindgreni sõjapäevikut ei ostnud. Äkki läheb peale jõule odavamaks :)

Käsipagasisse olen lisaks tollele Janssoni eluloole pressinud (ettevaatlikult) ühed imeilusad kristalselt kõlavad likööriklaasid (vana hea Eesti Tarbeklaas), mida mu vanemad ei vaja ning tillukesed tassikesed, mida mu vanaema mokatassideks kutsus, aga tänapäeval ehk pigem espressotassina kasutust leiaks (st nüüd minu kodus leiavad). Alustaldrikud on kuhugi kadunud, aga mul on juba üks ogar idee, millega neid asendada. Kui välja tuleb, siis näitan.

Kohvrisse tuleb pressida veel kotike ebaküdooniatega ning suvekodust saabub peagi purk vaarikamoosi. Mõned tunnid veel ja lännu ma olengi. Järgmise lõbusa korrani!

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s