Valgus, siniheleroheline valgus

Seisin eile õhtul Viru keskuse juures trammi peatuses. Olin just postkontoris pannud teele paki Tšehhi poole. Paki, mis sisaldas endast Kunksmoori ja Naksitralli raamatuid ning ei, see ei lähe mõnele väikesele lapsele vaid ühes Tšehhi väikelinnas elavale vene keele ja kirjanduse üliõpilasele, kes hobi korras eesti keelt õpib. Sest meie keel on äge ja õ-täht on nunnu. Nii ta ise ütles.

Seisin aga mina seal Viru keskuse kõrval ning vaatasin taevas liikuvat rohelist valgust. Kord püsis paigal, siis liikus kiirelt mõnes suunas. Nii edaspidi kui tagurpidi. Korra vahetas värvi ka, oli täitsa punane. Ufo? Ilmselt ikka keegi fotohuviline, kes drooniga põnevaid pilte jahtis. Või siis hotellikülaliste järele luuras. Kõik variandid on võimalikud.

Järjekordne söögikohasoovitus ka. Manna la Roosa kõrval ehk samas majas on nende sõsarettevõte nimega Tai Boh (jah, selline nimi), mille sisekujunduse on kohe kindlasti teinud sama inimene, kes Manna la Roosatki üles vuntsis. Täiesti kummaline koht, kus laemaalingul figureerivad Mao, Obama, Hispaania metsjeesusega selfit tegev Lennart Meri, Conchita Wurst (peas kahvlid, mille otsas vorstid) ja beebiroosas mundris Hitler. Pips olevat ka naksitralli näinud.

Kokteilid olid imelised, Pipsi tellitud seakõht olevat samuti viite tärni väärt olnud, minu merihunt oli rohkem selline kolmetärniline. Laud tuleks ilmselt pigem broneerida, sest me pidime veidi ootama, enne kui laua saime.

2 comments

  1. Ene

    Eilses Ringvaates just intervjueeriti naisi, kes mingil hiljutisel varahommikul olid Kose kandis UFO-t näinud ja Igor Volke ütles nende jutu põhjal, et võis olla küll. Ei kahelnud naiste meeleseisundis.

    • Rohelohe

      Tjah, ma olen suhteliselt kindel, et ma nägin ikkagi drooni. Ei tea mis häda peaks miskil tulnukolevusel olema Viru keskuse kohal hõljuda :) Või siis Kosel. Või üldse kohtades. Kui need pole muidugi nood pöidlaküüdi raamatu omad, kes Maal inimesi lollitamas käivad ;)

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s