Ja tagasi me olemegi

Kaheksa ja pool päeva, 2560 sõidukilomeetrit, päikest ja vihma, mägesid ja järvi ning tagasi me olemegi. Saabusime eile umbes kella viie ajal ning meid tervitas üks eriti entusiastlik Franz, vihmane Braunschweig ning peale pagasi tuppa tassimist ka mõõdukas sigala. Ärgem rääkigem lugemata kirjadest, uudistest ja blogidest ning kohe kindlasti ärme räägi nendest 723-st sõnast, mida Memrise kontrollida tahaks.

Eile õhtul koputasime ka Majahaldja uksele, et esiteks teda kassihoidmise eest ühe ilusa kommikarbiga tänada ning teiseks, et teda sünnipäeva puhul õnnitleda. Reedel sai Majahaldjas 75 ning olevat üks suur pidu olnud. Andsime oma ilusasti pakitud raamatu ja pudeli Vana Tallinnat üle ning seejärel juhatati meid lauda, et me sööks veidi kooki ja jooks head-paremat. Meie plaanitud kiire visiit venis umbes kahetunniseks, sest lauale toodi imeilus portselanserviis, kristallist napsuklaasid, mitu kooki ning šerripudel. Lobisesime katkises saksa keeles (ka N.!) maast ja ilmast ja pagulastest ning oli ütlemata põnev. Ühtlasi meeldib mulle nüüd šerri, see magusam versioon.

Täna üritan lugemist ja kordamist vajavate asjadega ühele poole saada, vastata kirjadele ning pesu peaks ka pesema. Pesu, mis ei taha kuidagi kuivada. Oeh, tuleb ikka vist kuivati-pesumasin osta, selliselt me seda vihmaperioodi küll üle ei ela.

Reisist kirjutan ka õige pea. Veidi kannatust, palun.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s