Rong see sõitis tšuhh-tšuhh-tšuhh

Ma sain täna Deutsche Bahnilt kirja ning see oli meeldiv, mitte nagu nood, mida ringhäälingutüübid saadavad. Nimelt sain ma umbes 10 päeva eest lõpuks kätte oma sooduskaardi nimega BahnCard 25, mis mulle kõikidelt piletitelt allahindlust annab ning koos kaardiga oli mul nüüd võimalus oma bahn.de kontol kaart isikuga siduda ja punkte koguma hakata. Miks neid koguda? Punktide eest saab tasuta pileteid ja ilmselt miskit nodi. Umbes nagu krediitkaardipunktid. Või lennumiilid.

Ma eriti usin punktikorjaja ei ole, sest Swedbanki krediitkaart oli mul vaid e-poodlemise ja lennupiletite jaoks ning sealt kogunevaid punkte polnud eales piisavalt, et nendega midagi pihta hakata ning kunagi tehtud Czech Airlinesi kaart kogus küll hoogsalt punkte, sest Tallinn-Praha-Sofia-Praha-Tallinn oli minu sagedane lennutrajektoor, aga kui ma lõpuks neid punkte lunastada üritasin (koos N.-i kaardi punktidega), selgus, et hoolimata pirakast punktisummast, ei saa ma selle eest ikkagi tasuta piletit. No kuradile. Ma tean küll inimesi, kellel on iga võimaliku hotelliketi ja lennufirma kaardid ning kes nende hüvesid kasutavad, aga ma vist ei viitsiks selliselt võimelda. Lisaks ma unustan kaardid alati maha. Üldine reegel on, et kui mõni Eesti pood kasutab kliendikaart, mis ei ole ID-kaardiga seotud, siis isegi kui mul on see kaart, pole mul seda kunagi kaasas. Olgu, Partnerkaart on ainus erand, mis on mõneti koomiline, sest ma ei ostle eriti Kaubamajas või Selverites.

Igastahes. Ma sain kirja, millega tuli kaasa kingikupong, mis võimaldab mul lisatasuta ühe rongisõidu esimeses klassis teha. Väga tupsu. Eks ma siis pean vaatama, millise reisi ma kõrgklassis teen. Oktoobrikuist Berliini otsa ilmselt mitte, peaks midagi pikemat valima. Ainus probleem on, et Braunschweigist ei saa igale poole (või pigem eriti kusagile) otse ning ilmselt kehtib see kupong vaid ühele piletile ehk ümberistumistega sõite ei saa planeerida. No vaatab, aga väga meeldiv sellegi poolest. Mitte et too rongi teine klass märkimisväärselt närune oleks, pigem vastupidi :)

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s