Hekiseen ja puukõrvits

Käisin just õues prügi ära viskamas ning tegin aias väikese tiiru, et vaadata lähemalt heki alla kasvanud seeni. Ei kutsu väga õue tagasi, sest seal tekib tunne, et keegi üritab mind niiske sooja pilvega lämmatada. Seened on aga ilusad, ma kahtlustan, et tegemist võiks olla sirmikute perekonda kuuluvate eksemplaridega, aga ega ma pead anda julge. Ma olen oma elus ainult suuri sirmikuid kohanud ning need nad kindlasti pole. Safransirmik?

sirmiklane

Kui põnevatest taimeriigiesindajatest veel rääkida, siis me nägime eile puu otsa kasvanud kõrvitsat. Pilt on kehvake, aga too elupuuhekk oli umbes 3-4 meetrit kõrge ning selle kõige kõrgema väädi küljes oli pisikene kõrvits ka. Nagu ma N.-ile nentisin: “Küll on hea, et need viljad tavaliselt puu otsas ei kasva. Kujuta ette kui Newton oleks kõrvitsa, mitte õunaga piki pead saanud.”

k6rvits-puuotsas

Keelehuumorit ka. Saksamaal sooja ja niiske ilma üle kurtes tuleb oma täpitähti mitte ära unusta, sest kui schwül tähistab niisket (sellist rõhuvat ja sooja pigem), siis schwul homoseksuaali. Samuti ei tasu olukordades, kus palavaks kipub minema, kilgata “Ich bin Warm!”. Esiteks oleks see sõna-sõnalt “ma olen soe”, mitte “mul on palav” ning teiseks tähendab see ennekõike seda, et et te olete end just meessoost geiks kuulutanud. Kui teil palav on, siis öelge: “Mir ist warm” ja keegi ei kõõrita teie poole kummalise pilguga.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s