Ideaalsed väärtused

Seisin kodupoes kassajärjekorras ja jäin seal olevat ajakirjaletti vaatama. Ikka on tore lugeda neid kaantele pandud õrritustekste, mis peaks justkui kohe ostma kutsuma. Lugesin ja muigasin.

“Kuidas saada endale ideaalsed rinnad?” Ma pakuks, et kõige lihtsam variant oleks teha endale selgeks, et need, mis sul hetkel olemas on, ongi maailma kõige ideaalsemad rinnad ja siis õnnelikult edasi elada.

“Kaugsuhe – on see seda väärt?” Ma artiklit ei lugenud (saba nii pikk ei olnud) ehkki ma enam-vähem aiman, mis seal kirjas võiks olla – paar lugu (hea ja mitte nii hea lõpuga), veidi psühholoogi nõuandeid ja “lõppeks sõltub inimestest, iga olukord on erinev”. Viimane on kusjuures täiesti õige, aga see ei kohaldu ainult kaugsuhetele vaid kõikidele. Kui inimesed ei sobi, siis ei sobi ja kui sobivad, siis sobivad. On neid kilomeetrid kahe kodu vahel 1 või 1000 on juba detailid, sest kilomeetrid on muutuv nähtus, kuid haiglane armukadedus või muidu kehv iseloom ei ole.

Lõppu võiks muidugi ka lisada, et väärtushinnangud kipuvad inimestel väga erinevad olema ning mis ühele on kullast kallim võib teisele täielik rämps olla. Mis midagi väärt on, sõltub väga tugevalt sellest, kelle käest küsida.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s