Kasukas ja suvekleit

Helvetti! Ma üritan kohvrit pakkida, eks. Vaatan ilmateadet, vaatan ennustusi, vaatan riidekappi, vaatan kohvrit ja no ma ei tea. Mida ma kaasa võtma peaks? Ma tunnen end nagu Bernard “Black Books” sarjast:

Jaanipäevaks tuleb muidugi pikad püksid ja soe fliis kaasa võtta. Sääsed ja muu. Aga kõik see muu aeg? Kuidas turistid, kes suviti Eestisse tulevad, hakkama saavad? Ei, ega siin Saksamaal nüüd märkimisväärselt parem ilm ole, lihtsalt mul on terve riidekapp siin. Kui vaja, võtad sukkpüksid, kinnised kingad ja vihmamantli ning kui vaja, võtad maika, sandaalid ja lühikesed püksid. Ma ei saa ju tervet riidekappi kaasa võtta!

Ja siis ma mõtlen, miks ma alati, hoolimata riiete rohkusest, samu rõivaid kannan. On mõned esemed, mis on väga multifunktsionaalsed (pluss neid ei pea enamasti triikima). Olgu, teine põhjus on ka, ma olen jätkuvalt oma laienenud puusaümbermõõduga kimpus, seega osa kleite lihtsalt ei näe seljas head välja või on ebamugavalt kitsad.

Homme hakkan korralikuks! Muide, Plovdivis oli ühe armeenlaste poolt peetava kohviku uksel aastaid silt “Homme joogid tasuta!”.

2 comments

  1. Nell

    Temperatuurinäit küll kõigub aga mina olen viimased 3 nädalat Pärnumaal ringi liikunud lühikestes pükstes ja t-särgiväel, ühel päeval oli jakki ka vaja. Päikese käes ja päeval on mõnus. Paki lisaks suveriietele ühed pikad püksid, miski pikkade käistega riie ja jakk ning piisab. Karvamüts ja vatipüksid jäta pakkimata, sukkpükse müüakse siinmail ka kui peakski vaja minema :D

    • rohelohe

      Täna on küll imeline ilm olnud :) Eks ta tõsi on, et alati saab riideid osta, aga kui nad juba kapis olemas on, siis oleks natuke narr kõike juurde osta. Pealegi, kus kohast ma kiiresti näiteks rohelisi sukapükse saan? :)

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s