Balkani matšo

Ma pean ausalt tunnistama, et ma tunnen Franzust puudust, aga enne juuli lõppu mul teda näha ei õnnestu, sest ilmselt lennutatakse ta siia juuli alguses kui mina juhtumisi Eestis olen.

Üldiselt pidavat tal hästi minema ehkki ta on täielikult istunud pähe Lugupeetud Ämmakandidaadile, kes talle rõõmsalt süüa ette kühveldab, sest “ta ju teeb mjäu”. Lisaks mjäule kipub saadanas N.-i ema ka hammustama kui talle juhtumisi mjäu peale süüa ei anta. Nagu N.-i perekond nendib, on kass Balkani matšode suhtlusviisi üle võtnud ning mina olen järelikult see, kes temast jälle sõbraliku nurrumootori treenima pean. Väikese käratamise ja veepritsiga saab kõike lahendada, usun ma.

Mägikülas pidavat Franz küll paremini käituma, linnas talle olla ei meeldi või siis pigem tuleks öelda, et ta tahab õues olla, aga linnas ta õue ei saa. Õues käimisega läheb Saksamaal muidugi keeruliseks, sest a) Pepsi b) lademetes puuke (pole muidugi kassile probleem, lihtsalt mulle ei meeldi neid välja kiskuda) ja c) natuke rohkem liiklust kui tema muudes õuekohtades (ehkki ei midagi väga hullu).

Elame, näeme, kräunume.

2 comments

 1. Kati

  Ooo..meil pani arst pärast vaktsiinide saamist kassi dieedile…et pidavat teine natuke liiga pontsakas olema. Nüüd me siis anname talle eritoitu (ta niigi saab kallimat kraami – neerud on tal kehvakesed) ja mängime palju. Mjäu tuleb nii siis kui toitu on vähe, vett pole, kast on tema arust liiga täis, igav on, paha on, magada tahaks, aga inimene ju ei taha magada (see siis õhtuti) ja üleval tahaks olla, aga va inimene ju magab (nädalavahetuseti) – ühesõnaga, suur jama selle inimesega, üldse ei lase kassil elada!

  Muidu on ta meil tore :)

  • rohelohe

   Kassid on nagu inimesed – mõni on jutukam, mõni on vaiksem. Franz on selline vaiksem ja mjäud tulevad ennekõike söögiga seonduvalt. Ka siis on need mjäud pigem vaiksemad ning päris täiest kõrist kräunatamas olen teda ehk mõned korrad kuulnud. Lisaks on Franzul huvitav komme täiesti vaikselt mjäu teha ehk teeb suu lahti, aga heli ei tule. Ülimalt armas ja naljakas :)

   Teie kassile aga minu poolt üks suur pai ;)

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s