Kolm põrsakest

Kui me reedel mägikülla jõudsime, täheldasin ma teatava üllatusega, et mustad kassid ei ilmunud koheselt välja ning kui nad lõpuks siiski tulid, olid nad kuidagi kõhnemad. Kuuldes Preciousi saabudes Arhitekti aiast piiksumist, lippasin asja inspekteerima.

Varjualuse all oleva kiige all oli Aloysesi peldik (pappkarp liivaga) ning selles vigisesid kolm imetillukest kassipoega. Kaks musta, üks valge. Kus Maša lapsukesed on, ma ei tea, aga ma kahtlustan Arhitekti kuuri, kuhu kass pidevalt lippas.

Et suure kõutsi peldik pole teps mitte mõistlik koht ühe kassipere jaoks, otsis N. ühe samas mõõdus kasti, vooderdasin selle kaltsuks määratud riietega ning viisime pesa Arhitekti juurde. Tõstsin kiisukesed ringi ning läksin enda aeda tagasi. Mõne aja pärast kontrollima minnes selgus, et Precious eelistab peldikut. Rumal loom. Meelitasime ta sealt ära, tõstsime kassipojad uuesti oma kasti, katsime peldiku laudadega kinni ning panime oma kasti täpselt sinna, kus varem oli olnud peldik. Sedapuhku töötas.

kolmP6rsakest

Precious on minuga üpris sõbralik, sest ma olen teda veidi kodustada püüdnud. Kui aias on talle raske pai teha (vaid siis kui ta sööb võib teda puudutada), siis oma kastis lasi ta end rõõmsasti sügada ja lõi nurru.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s