Lammas, võõrasema ja kõrvukräts

Ma loodan, et kõigil õnnestus osaline päikesevarjutus ära näha. Eestis seda õnne väga sageli ei ole – pilved, saadanad, takistavad. Minu suureks sooviks oleks näha täielikku päikesevarjutust, täielikku kuuvarjutust (olen näinud peaaegu täielikku) ja virmalisi. Kuidas ma kõiki Eestis viibivaid inimesi kadestasin kui imelised virmalised nii hästi nähtavad olid. Tuleb ikka mõnel talvel Lapimaale sõita. Täieliku päikesevarjutusega on loomulikult keerulisem, sest esmalt peab see sattuma sellisesse kohta, kus seda vaadelda saab ja teiseks jooksevad sinna alati kokku astronoomiaentusiastid, seega minek kui selline võib keerukas ja kallis olla.

Mõned päikesevarjutusega täiesti mitte seotud pildid ka.

ungeschoren

Ostsin N.-ile Innsbruckist säherduse särgi. Väga raske oli valida, sest pood oli põnevusi täis, aga et N. kurdab pidevalt, et tal on juukselõikust vaja, siis pügamata lambaga särk sobis mu meelest suurepäraselt. Kes Innsbrucki satub, võib neid särke leida nii kesklinna turismiinfopunktist kui ka tootja poest (Wilhelm-Greil-Straße 12).

batkata

Too mees on Todor Batkov, hüüdnimega Borat. Bulgaaria rikas ärimees/mafiooso, kes ilmselgelt on reinkarneerunud võõrasema.

franz-uhu

See on Franz kui ta oleks kõrvukräts. Mis sa teed kui kurjad kaaskodanikud kõrvad tagurpidi keeravad. Mitte et ta protesteerinud oleks, nurrus vaid.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s