Appi tõttab liimipüstol!

Mis on kaasaegse koduperenaise kõige olulisem aksessuaar? Robottolmuimeja? Koduabiline nimega Consuela? Vale! Selleks on liimipüstol, sest vaid sellega saab ette võtta neid eriti olulisi kodukujundusprojekte nagu tühjaks saanud pudelite nööriga katmine ja… ja… igausguste asjade… ee… liimimine…

Tõsisemalt rääkides aga, siis mul on siin üks ilus taassuletava korgiga pudel, mis kunagi sisaldas Itaaliast toodud õlut ning millest selle tühjenedes sai sujuvalt pudel, kuhu veini kallata. Me nimelt tõime Bulgaariast mõned ühikud koduveini (mitte küll N.-i kodu tehtud) ja et see oli pakendatud 1,5-liitristesse pudelitesse, tuli seda aeg-ajalt ümber villida. Avatud punane vein nimelt ei taha eriti hingamisruumi, kipub halvaks minema.

Pudelil oli üks suur viga. Selle silt tuli küll maha, aga liim mitte.

pudel-ootel

Saksa keele ja kirjakirjutamise träna laua vasakusse nurka, veidi ajalehte ja tassike head rohelist teed. Kaua see pisike tööke ikka aega võtta saab? Selgus, et kui kasutad liimipüstolit enam-vähem esimest korda elus, siis päris kaua. Kaks tundi (!) hiljem:

pudel-valmis

Ma lisan oma vabanduste juurde ka fakti, et nöör oli peenike ja pudel suhteliselt suur (0,65 liitrit vist). Kõige koledam ei kukkunudki välja :)

2 comments

  1. h-m

    :) see on ju kena, annab julgust ka midagi sellist katsetada (mul on seni see ülivajalik relv lihtsalt oma aega oodanud)…

    • rohelohe

      Oi, kindlasti tasub katsetada! Minu soovitus oleks liimi pigem vähem kui rohkem panna – üks täpike iga paari sentimeetri peale. Üks terav skalpell on ka kasulik vahend, sellega saab üleliigset liimi ära lõigata kui see nööri vahelt välja pressib või pudelile voolab.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s