Lumine Klagenfurt

Tänasel suurepärasel hommikul näitas kraadiklaas -13 ning lumi on jätkuvalt alles, kui aga ilmateadet uskuda, siis tuleb meile homme natuke lund juurde ja nädala lõpus saabub kevad. Nii palju siis talvest.

ringtee

Et Klagenfurtis eriti tuult pole, sadas ka lumi minu jaoks veidi naljakalt maha, sest pole tuisuvaale ning lumi katab ühtlase kihiga kõiki asju. Nagu keegi oleks joonlaua ja muude abivahenditega lund paigutamas käinud.

lumekuhjad

Lendkanali alguspunktis arvasin esimese hooga, et kanal on ära jäätunud, aga õige pea mõistsin, et tegu on lihtsalt lumekihiga. Voolu seal kanalis pole ja nii sai lumi vee peale ilusasti langeda ning püsima jääda.

lendkanaliAlgus

Muide, peaks vist austerlasi veidi noomima. Esiteks ei tohiks lindudele saia sööta ja teiseks võiks selle saia enne ikka väiksemateks tükkideks teha :)

pardis88k

Kanalil oleva lume sisse oli moodustunud väga huvitavaid mustreid ning mulle ei anna kohe üldse rahu see, et ma ei saa aru, kuidas nad sinna tekkisid. Uudishimu on üks kohutav omadus.

fraktal

Järve ääres oli lisaks meile kondamas ka palju teisi inimesi ning mõned neist tegelesid lindude söötmisega. Kusjuures minu ehk pildistaja selja taga on suur silt, mis väga viisakalt sellist tegevust keelab ja trahviga ähvardab. Reeglid-šmeeglid.

luiged-lumi

Ei saa kuidagi mööda minna ka meie vannitoa suurepärasest vaatest. Läheks mu köha juba üle ja saaks mägedesse minna! Jõuludeks saadud kassid (naelikud, mitte loomad) vajavad ometigi testimist!

lumine-vaade

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s