Mugavus ja ogarus

Ma olen tagasi Klagenfurtis ja kui tatitõbi kõrvale jätta, läks Austriasse naasmine suhteliselt valutult. Viinist koju jõudsin laupäeva pärastlõunal ning järgneval ööl sadas maha ilus lumi. Hea ajastus, sest Lustliku Daami sõnade kohaselt kipub raudteeliiklus lumega alati toppama jääma ning kusagil rongijaamas poleks ma küll soovinud kössitada.

Mõned fotojäädvustused möödunud reisist.

rongipuu

Viinis nägin ühel puul säherdusi kaunistusi. Väike Makedoonlane oleks ilmselt endast välja läinud kui ta seda näinud oleks, ta on ju täielik rongihull :)

bighugcorner

Ühel jõuluturul oli aga selline nurgake.

talisuplejad

Oma teisel Tallinna päeval käisin mere ääres lonkimas ning lisaks muudele põnevustele (too kaptenimütsiga mees) nägin ka talisuplejaid. Pisikesed sulekerad tegid jäises merevees talvist suurpuhastust. Nagu vanad eestlased – esmalt kere puhtaks, küll siis hing ka kuidagi kasitud saab.

taara-ateljee

Teel Lasnamäe õigeusukiriku, millel nimeks Moskva Patriarhaadi Eesti Õigeusu Kiriku Tallinna Jumalaema Kiirestikuulja Ikooni Kirik (kes või mis on kiirestikuulja?), juurde, nägin Taara Ateljeed. Kui ma esimese hooga mõtlesin, et ohhoo, maausuliste isiklik moeateljee ning teisena, et on need lasnamäelased vast humoristid, taara vastuvõtu asemel kohe ateljee, siis tänaseks on mulle kohale jõudnud, et moeateljee ja taara vastuvõtt lihtsalt jagavad silti. Mõni kord on need juhtmed ikka pikavõitu…

moodnekunst

Fotosüüdistus ka kirikulähedasele tühermaale püsti pandud kunstiobjektist. Nimeks on teosel “Värviliste kivide linn” ja teostajaks Hans-Otto Ojaste.

palgiveoauto

Mõned päevad veetsin ka Tartus ning ühel hommikul lugesin jõulukuusele riputatud soove. Tea kas selle pani sinna üks väikene poiss või suur mees? Võiks ju päris lõbus olla kui jõuluvana ka täpselt ei teaks ja väikesele Rasmusele hiigelsuure palgiveoki tooks. Oh seda üllatust.

chillax

Selline “suurepärane” keeleuuendus jäi mulle silma Tallinna Lauluväljakul. Või et kohe chilläx… Kus on Keeleinspektsiooni silmad?

peitepilt

Peitepilt seitsme külmetava tuviga.

ogaruskodulased

Sirbist leidsin sellise mõtteterakese :)

Nüüd aga tundub mulle, et ahjus hakkab valmima õlles ja kapsas hauduv seakoot, mille me kavatseme äsja valminud sibulamoosiga nahka panna, seega lumise Klagenfurti pilte saate näiteks homme. Kui nüüd mõtlema hakata, siis on mul ikka veel tegemata üldine Klagenfurti postitus. Ma ei ole suurem asi endale antud lubadustest kinni pidaja. Vabandan :)

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s