Oo püha laisklooma!

N.-il õnnestus teisipäeval korteriomanikult lõpuks vajalik allkiri kätte saada ning ta tegi endale kiirelt kohaliku sissekirjutuse ära. Mure number üks lahendatud! Seejärel lippas ta kiirelt panka, et lahendada mure number kaks. Teisipäeval käis, konto sai neljapäeval, pangakaart tuleb kunagi kümne päeva jooksul (neljapäevast arvestades). Mäherdune kiirus!

Mure number kolm on internet. N. läks nejapäeval kohe ka seda lepingut sõlmima ning sai vastuseks: “Esimene vaba aeg on kahe nädala pärast”. Ilmselt on neil terve linna peale umbes üks töömees, kes töötab ainult mõned päevad nädalas ja siis ka vaid loetud tunnid. Miski muu ei selgita sellist aeglust.

Ja siis nad räägivad, et Ida-Euroopa on iganenud ja ajast maha jäänud. Pff!

Positiivsest ka. Neljapäeval jõudsid meie asjad Austriasse nii et kui ma tagasi lähen, on kodu juba rohkem kodu nägu. Miinus mööbel. Mööblit meil jätkuvalt väga ei ole, aga sõber IKEA on siin kindlasti suureks abiks. Muide, nii nagu IKEA kraami toimetas meile kohale Sloveenia DHL, oli ka kolimisfirma Sloveenia oma (või vähemalt sloveenlastest töötajatega). Austria näib olevat Sloveenia Soome…

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s