Paberimüsteerium

Juba ühel varasemal külaskäigul hämmastas mind N.-i ema (tuntud ka kui Lugupeetud Ämmakandidaat või Ämm) kodukeemia ostmisharjumused, eriti pani mind kulmu kergitama fakt, et tualettpaber on siin majas lõhnastatud. Sest miks peaks tualettpaber lõhnama? Ma ei ole kunagi tundnud endas kihku istuda tualetis ja paberit nuusutada. Miks see lõhnama peaks?

Samas, miks peaks selle paberi peal olema näiteks kutsikate või jalgpallurite pildid? Mõlemat versiooni olen ma siin kohanud, viimane ilmus siia jalgpalli MMi ajal. Teemakohane.

Ühel päeval poes käies selgus, et lõhnastatud paber ei ole Ämma veider kiiks, siin ongi kõik tualettpaberid sellised. Veider, ma pole vist Eestis kordagi ühtegi lõhnavat versiooni kohanud… Nimed nagu “mägede õhk”, “ookeani värskus” ja “apelsin vanilliga”. Mis järgmiseks, maitsestatud versioon?

Suutsin sellest eriti vängelt lõhnavast riiulivahest tuvastada täpselt ühe mittelõhnava variandi. Nimetas end ökoks ja väitis, et on toodetud vanapaberist. Kaasa ta meiega tuli, huvitav mida Ämm sellest arvab kui ta mägikülla sattuma peaks?

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s